Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Women in Endoscopy – Prague Endoscopy Days

W dniach 30 – 31 stycznia 2020 r. w Pradze, odbył się pierwszy workshop endoskopowy „Women in Endoscopy”.

Do udziału w sympozjum w roli ekspertów wykonujących wysokospecjalistyczne procedury endoskopowe, zostały zaproszone kobiety z 8 czołowych ośrodków Endoskopii na świecie: ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Holandii, Belgii, Polski, Wielkiej Brytanii, Słowacji oraz Czech.

Polskę reprezentowała nasza wspaniała specjalistka, dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska, wykonująca zabiegi z zakresu zabiegowej endosonografii.

Dodatkowo, dr Kozłowska poprowadziła niezwykle interesujący wykład na temat najnowocześniejszych metod leczenia żylaków żołądka, stosowanych w szczecińskim ośrodku.

To unikalne i niezwykle prestiżowe wydarzenie o zasięgu międzynarodowym sprawiło, że w jednym miejscu spotkały się wybitne i inspirujące kobiety, które są jednymi z najlepszych ekspertek w dziedzinie endoskopii.

Sympozjum cieszyło się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem. Z tego względu planowane będą kolejne edycje tego wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia, a także do odwiedzenia strony internetowej „Women in Endoscopy” https://www.pragueendoscopydays.cz/

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę