Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Medycyna estetyczna

Wraz z upływem czasu, stan naszej skóry zaczyna się zmieniać. Staje się ona mniej nawilżona, stopniowo traci swoją objętość, a na jej zaczynają uwydatniać się zmarszczki. Wówczas obok zabiegów chirurgicznych, z pomocą przychodzą nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W Centrum Medycznym Sonomed znajdą Państwo szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą na niwelację zmarszczek, przywrócenie objętości tkanek, poprawę kondycji włosów, wymodelowanie sylwetki oraz złuszczenie i nawilżenie naskórka.

Procedury te są szczególnie polecane osobom, którym zależy na nieinwazyjnej poprawie wyglądu, niewymagającej długiej rekonwalescencji.

W naszej klinice zapewniamy pełną opiekę i współpracę lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej oraz specjalistów z zakresu kosmetologii z wieloletnią praktyką i bogatym
doświadczeniem.

Pomoc naszych specjalistów skierowana jest również do osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia skórne, w celu wspomagania terapii dermatologicznych.

Oferta zabiegowa z zakresu medycyny estetycznej

Nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? Podczas konsultacji nasz specjalista dobierze terapię indywidualną, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Lekarze

Wideo

Nowości

Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę