Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Regulamin strony

Wchodząc na Stronę potwierdzasz, że zgadzasz się na zasady określone w niniejszym Regulaminie.

Oznaczenia podmiotów. Jako „Stronę” rozumie się stronę internetową zlokalizowaną na tej domenie internetowej. Jako Użytkownika rozumie się każdą osobę odwiedzającą Stronę.

1. Prawa autorskie. Wszelkie treści zamieszczone na stronie, w tym także niniejszy Regulamin objęte są prawami autorskimi. Dotyczy to w szczególności treści pisemnych, zdjęć, filmów wideo, grafik i treści dźwiękowych. Wszelkie kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie powyższych treści bez pisemnej zgody właściciela Strony stanowi naruszenie praw autorskich i będzie ściganie z pełną surowością prawa.

2. Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zawarte na stronie materiały, w tym w szczególności filmy i zdjęcia mogą przedstawiać obrazy przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Dotyczy to głównie wykonywanych zabiegów lub badań, na których mogą pojawiać się elementy nagiego ciała ludzkiego, krwi lub wykonywanych operacji. Zabrania się osobom poniżej osiemnastego roku życia korzystania ze strony. Ze strony nie powinny korzystać także osoby wrażliwe na powyższe treści.

3. Strona ma wyłącznie charakter edukacyjny oraz marketingowy i przedstawia indywidualne opinie autorów.

W żaden sposób materiały i informacje zawarte na Stronie nie powinny być traktowane jako substytut, ani zastępować profesjonalnej porady lekarskiej.

Każdy przypadek ma charakter indywidualny i jedynie bezpośredni kontakt ze  specjalistą  pozwala  na postawienie  diagnozy i wdrożenie odpowiednich metod leczenia.

4. Wszelkie informacje zawarte na Stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

5. Informacja nt. polityki prywatności, plików cookies znajdują się w osobnym dokumencie pod nazwą Polityka prywatności.

6. Jurysdykcja. Do wszelkich spraw spornych związanych z funkcjonowaniem Strony zastosowanie ma wyłącznie prawo Rzeczpospolitej Polskiej i sąd właściwy miejscowo dla siedziby Administratora Strony.

© Market Link 2016

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę