Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Warsztaty flebologiczne z dr Attilio Cavezzim

7 czerwca w Centrum Medycznym Sonomed odbyła się już czwarta edycja warsztatów flebologicznych z zakresu skleroterapii, w których uczestniczył światowej sławy włoski specjalista Dr Attilio Cavezzi – niekwestionowany autorytet z zakresu leczenia chorób żył.

Podczas warsztatów, olbrzymią wagę przywiązywano do zagadnień związanych z kompleksową diagnostyką żylaków z wykorzystaniem USG w technologii Colour-Duplex, oraz z postępowaniem pooperacyjnym – kompresjoterapią za pomocą specjalnych, uciskowych pończoch medycznych.

Nasi specjaliści mieli również okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Podczas warsztatów przeprowadzono zabiegi skleroterapii zarówno dużych pni żylnych, jak i mniejszych żylaków siatkowatych, telangiektazji i pajączków naczyniowych, z wykorzystaniem techniki płynnej oraz piankowej.

Warsztaty poprzedziły wykłady Dr A. Cavezzi’ego z usystematyzowaniem w algorytmach postępowania podczas skleroterapii w zależności od postaci choroby żylnej.

Przeprowadzone warsztaty zostały zorganizowane na najwyższym poziomie i wniosły wiele cennych informacji dla lekarzy uczestniczących w tym prestiżowym wydarzeniu.

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę