Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Nowości w Centrum Medycznym Sonomed

Zabiegi, badania

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi badaniami i zabiegami z zakresu hepatologii, gastroenterologii oraz medycyny estetycznej, dostępnymi w Centrum Medycznym Sonomed.

Nowe badania i zabiegi:

Badanie elastograficzne wątroby

Badanie elastograficzne wątroby pozwala na nieinwazyjną ocenę stopnia zwłóknienia tego narządu oraz na ocenę jego ewentualnych uszkodzeń. Dzięki zaawansowanej i nowoczesnej technologii, wynik badania jest równorzędny standardowej biopsji wątroby. Elastografia zalecana jest wszystkim osobom, które uskarżają się m. in. na zmniejszenie apetytu, wymioty, nudności, bóle w prawej górnej części brzucha czy też tworzenie się nadmiernych siniaków i przekrwień.

Dowiedz się więcej na temat: Badanie elastograficzne wątroby

Wodorowe testy oddechowe

Specjalistyczne, bezbolesne testy oddechowe, wykorzystywane w szerokiej diagnostyce nietolerancji pokarmowych laktozy, fruktozy oraz innych cukrów, jak i również przy zespole przerostu flory bakteryjnej jelit (SIBO). Dedykowane są wszystkim osobom, które zmagają się z wieloma dolegliwościami ze strony jamy brzusznej np. wzdęcia, biegunki, bóle brzucha oraz gazy.

Dowiedz się więcej na temat: Wodorowe testy oddechowe

Peptydowa terapia włosów

Peptydowa terapia włosów preparatem Dr Cyj Hair Filler pozwala na zahamowanie procesu wypadania włosów oraz znaczną stymulację wzrostu nowych dzięki nowoczesnej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych. Zabieg ten polecany jest wszystkim osobom mającym problem ze słabymi, przerzedzonymi i cienkimi włosami oraz tym cierpiącym na łysienie androgenowe.

Dowiedz się więcej na temat: Peptydowa terapia włosów

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę