Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Mgr Iwona Bodnarczuk

  • Psycholog
  • Psycholog transportu
  • Terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania RTZ

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Oferuję pomoc z zakresu diagnozy i orzecznictwa psychologicznego, psychologii transportu, poradnictwa, wsparcia psychologicznego oraz interwencji kryzysowej. Moje działanie ukierunkowane jest na wspomaganie funkcjonowania osoby w jej codziennym życiu, zwiększenie skuteczności działania, wspieranie w rozwoju osobistym. Zajmuję się młodzieżą, dorosłymi, również osobami starszymi.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez szkolenia, kursy i studia podyplomowe z zakresu terapii pscyhologicznej. Swoją pracę poddaję regularnie superwizji. Posiadam m. in. certyfikaty z zakresu terapii i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (TSR 1 stopień), racjonalnej terapii zachowania (RTZ), kursu podstawowego terapii systemowej, psychologii transportu, interwencji kryzysowej, pomocy psychologicznej i doradztwa psychospołecznego, kursu kwalifikacyjnego pedagogicznego dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących.

Obecnie jestem w trakcie rocznego szkolenia z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych organizowanego przez Centrum Poznawczo-behawioralne w Warszawie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako psycholog poradni zdrowia psychicznego, psycholog wojskowy, psycholog – orzecznik w Wojskowej Pracowni Psychologicznej w Szczecinie, psycholog transportu.

Moje hobby związane jest ze zwierzętami, szczególnie psami. Uwielbiam spędzać z nimi czas szkoląc je pod kątem posłuszeństwa oraz do udziału w zawodach agility.

Ogromną radość sprawia mi także przebywanie na łonie natury, wędrówki górskie oraz bieganie.

Zakres mojej pracy:

  • pomoc i wsparcie psychologiczne dla młodzieży, dorosłych (w tym osób starszych)
  • interwencja kryzysowa
  • diagnoza psychologiczna, diagnoza funkcji poznawczych osób starszych
  • diagnoza intelektu dzieci i młodzieży
  • badania psychologiczne kierowców

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę