Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Dr n. med. Monika Kwiatek

  • specjalista położnictwa i ginekologii

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2004 roku rozpoczęła pracę w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie. Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choszcznie na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym.

W 2008 roku obroniła rozprawę doktorską z dziedziny położnictwa i ginekologii, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty z położnictwa i ginekologii. Jest członkiem Okręgowej Izby lekarskiej w Szczecinie oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Posiada certyfikaty kompetencji w zakresie ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz badań ultrasonograficznych Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine FoundaXon UK).

Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży fizjologicznej i patologii ciąży, diagnostyce prenatalnej genetycznej oraz ultrasonografii w położnictwie i ginekologii.

Zakres świadczonych usług

  • wykonywanie najnowszej generacji cytologii płynnej wraz z diagnostyką genetyczną wczesnego wykrywania raka szyjki macicy oraz stanów przedrakowych (diagnostyka wirusa HPV DNA)
  • badania genetyczne w kierunku chlamydii, mykoplazmy, ureaplazmy i inne związane z nawracającymi stanami zapalnymi pochwy oraz z niepłodnością
  • diagnostyka krwotocznych miesiączek, mięśniaków macicy i torbieli jajnika wraz z profesjonalnym USG ginekologicznym
  • pełen zakres zabiegów ginekologicznych takich jak: założenie wkładki antykoncepcyjnej, biopsja endometrium, wycięcie drobnych zmian sromu i pochwy. Zabiegi są wykonywane zarówno w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, na życzenie pacjentki.
  • prowadzenie ciąży i USG położnicze
  • USG sutka

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę