Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

7 Międzynarodowe Sympozjum dotyczące interwencji żylnych

W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2018 roku, Zespół Sonomedu pod kierownictwem dr n. med. Kosmy Kozłowskiego, wziął udział w 7 Międzynarodowym Sympozjum dotyczącym interwencji żylnych, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne wraz z Baltic Society of Phlebology oraz Polskim Towarzystwem Chirurgii Naczyniowej. Tematem wiodącym były różne aspekty diagnostyczno-terapeutyczne zespołu pozakrzepowego kończyn dolnych.

Zespół pozakrzepowy jest zespołem objawów występujących po przebytej zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych. Dynamicznie rozwijająca się diagnostyka oraz nowoczesne małoinwazyjne leczenie sprawiają, że problemy związane z zespołem pozakrzepowym i wszystkimi jego aspektami stają się coraz bliższe kompleksowych rozwiązań.

W sympozjum uczestniczyli czołowi lekarze zajmujący się tą problematyką na świecie m.in. Niels Baekgaard, Sergio Gianesini, Steve Elias, Marianne De Maeseneer, Seshadri Raju i inni.

W Centrum Medycznym Sonomed do Państwa dyspozycji jest zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy, zajmujących się problemami związanymi z zakrzepicą żylną oraz konsekwencjami przebytej choroby w postaci zespołu pozakrzepowego.

Kliknij, aby zobaczyć plakat dotyczący sympozjum:

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę