Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Medycyna estetyczna

Wraz z upływem czasu, stan naszej skóry zaczyna się zmieniać. Staje się ona mniej nawilżona, stopniowo traci swoją objętość, a na jej zaczynają uwydatniać się zmarszczki. Wówczas obok zabiegów chirurgicznych, z pomocą przychodzą nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W Centrum Medycznym Sonomed znajdą Państwo szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą na niwelację zmarszczek, przywrócenie objętości tkanek, poprawę kondycji włosów, wymodelowanie sylwetki oraz złuszczenie i nawilżenie naskórka.

Procedury te są szczególnie polecane osobom, którym zależy na nieinwazyjnej poprawie wyglądu, niewymagającej długiej rekonwalescencji.

W naszej klinice zapewniamy pełną opiekę i współpracę lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej oraz specjalistów z zakresu kosmetologii z wieloletnią praktyką i bogatym
doświadczeniem.

Pomoc naszych specjalistów skierowana jest również do osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia skórne, w celu wspomagania terapii dermatologicznych.

Oferta zabiegowa z zakresu medycyny estetycznej

Nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? Podczas konsultacji nasz specjalista dobierze terapię indywidualną, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Lekarze

Wideo

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę