Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Dermatochirurgia

Nowotwory skóry są najczęściej występującą grupą złośliwych i łagodnych zmian w populacji polskiej oraz na świecie. Żyjemy coraz dłużej, co w połączeniu w wieloletnią ekspozycją na słońce powoduje częstsze pojawianie się na skórze plam, znamion barwnikowych oraz innych zmian nowotworowych.

W przypadku posiadania licznych zmian skórnych, najlepiej najpierw udać się na konsultację dermatologiczną wraz z badaniem dermatoskopowym. Nasz doświadczony dermatolog dr n. med. Iwona Mączyńska ocenia skórę całego ciała i typuje podejrzane zmiany do ewentualnego wycięcia lub wzmożonego nadzoru dermatoskopowego.

Jeżeli chcielibyście Państwo usunąć danę zmianę skórną/podskórną ze względów estetycznych lub już posiadacie wynik konsultacji dermatologicznej, zapraszamy bezpośrednio do naszych chirurgów plastycznych.

Lekarze

Zazwyczaj możliwe jest wtedy wykonanie zabiegu bezpośrednio w trakcie pierwszej wizyty. Jeżeli z jakiś przyczyn będzie to niemożliwe, wówczas przedstawimy dalsze możliwości terapeutyczne (zabieg na bloku operacyjnym lub w gabinecie zabiegowym po wcześniejszym przygotowaniu pacjenta).

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę