Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Dr Barbara Glura

    • Wykwalifikowany lekarz specjalista, z ponad 20- letnią praktyką zawodową. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń dziecięcych z zakresu pediatrii i gastrologii.

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny), Wydział Lekarski. Posiada specjalizację I i II stopnia z pediatrii, specjalizację z gastroenterologii i z gastroenterologii dziecięcej a także dyplom umiejętności wykonywania badań endoskopowych w zakresie panendoskopiii i kolonoskopii wydany przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.

Od początku aktywności zawodowej związana z Kliniką Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej PUM SPSP 1 przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie, gdzie od 2000 roku jest zatrudniona na Oddziale Gastro- Pediatrycznym oraz w Przyklinicznej Poradni Gastroenterologicznej dla Dzieci i Młodzieży. Od kilku lat wykonuje badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego w Pracowni Endoskopowej dla Dzieci SPSK Nr1. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego PUM. Przez wiele lat pracowała jako lekarz podstawowej opieki lekarskiej.

Jest współautorem prac naukowych, z których część była przedstawia na konferencjach lub publikowana w czasopismach medycznych.

Jest członkiem towarzystw naukowych:

  • Polskie Towarzystwo Pediatryczne
  • Polskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci
  • Polskie Towarzystwo Gastroenterologii

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę