Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Prof. dr hab. n. med. Marcin Słojewski

Prof. dr hab. n. med. Marcin Słojewski
  • Specjalista urolog, chirurg
  • konsultacje specjalistyczne z zakresu urologii i onkologii urologicznej,
  • leczenie nowotworów gruczołu krokowego, pęcherza moczowego, nerek, jąder,
  • diagnostyka i leczenie łagodnego rozrostu prostaty,
  • diagnostyka i minimalnie inwazyjne leczenie kamicy dróg moczowych,
  • medycyna seksualna i andrologia,
  • badania USG układu moczowego i moszny.

prof. dr hab. n. med. Marcin Słojewski – Umów się na wizyt

Profesor Marcin Słojewski ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. W 1996 roku z wyróżnieniem uzyskał specjalizację II stopnia z zakresu urologii i rozpoczął pracę w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

W 2000 roku prof. Słojewski uzyskał tytuł doktora, a w roku 2010 tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych, a w 2015 tytuł profesora.

Szczególnym zainteresowaniem profesora jest zastosowanie technik minimalnie inwazyjnych przy leczeniu chorób urologicznych. Prof. Słojewski jest wybitnym specjalistą w przeprowadzaniu zabiegów laparoskopowych, będąc jednocześnie jednym z pionierów tej techniki w naszym kraju. Jest również współautorem i pomysłodawcą pierwszego w Polsce „Atlasu Laparoskopii Urologicznej”.

Prof. Słojewski doskonalił swoje umiejętności, biorąc udział w licznych stażach i kursach zarówno w kraju jak i za granicą (Niemcy, Francja, USA, Anglia, Norwegia, Szwajcaria, Włochy).

Profesor Słojewski jest również autorem i współautorem wielu prac naukowych poświęconych zagadnieniom urologicznym. Jego prace prezentowane były podczas wielu kongresów naukowych na całym świecie.

Prof. Słojewski jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, gdzie pełni funkcję członka Zarządu Głównego. Należy również do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Przez 4 lata pełnił również funkcję Przewodniczącego Sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Prof. Marcin Słojewski pełni funkcję Kierownika Katedry i Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej PUM w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznych Nr 2 w Szczecinie (Pomorzany) www.uroinfo.pl

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę