Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 91 820 11 10

Dr hab. n. med. Ewa Wunsch

Dr hab. n. med. Ewa Wunsch

dr hab. n. med. Ewa Wunsch – Umów się na wizyt

Jest specjalistką chorób wewnętrznych i gastroenterologii. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się gastroenterologią ze szczególnym uwzględnieniem przewlekłych i rzadkich chorób wątroby.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w ośrodkach gastroenterologicznych i transplantacyjnych w Szczecinie i Warszawie. Odbyła szkolenia zagraniczne w ośrodkach akademickich AMC w Amsterdamie i Charité w Berlinie. Obecnie pracuje na stanowisku profesora w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie kieruje Zakładem Medycyny Translacyjnej.

Przewodnicząca Sekcji Hepatologicznej Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Współpracuje z Europejską Siecią Ośrodków Referencyjnych (European Reference Network, ERN), w której pełni rolę eksperta w zakresie autoimmunologicznych chorób wątroby.

Jest współautorką ponad stu indeksowanych publikacji w czasopismach i książkach polsko- i anglojęzycznych. Bierze udział w wielu projektach badawczych, powstających we współpracy z ośrodkami w Polsce i za granicą. Należy do Europejskiego Stowarzyszenia Badań nad Chorobami Wątroby (European Association For the Study of the Liver) oraz zespołu naukowego International Primary Sclerosing Cholangitis Study Group. Za swoją pracę naukową została wyróżniona m.in. tytułem finalistki Nagród Naukowych tygodnika „POLITYKA” (2015r.), finalistki plebiscytu „Polacy z Werwą” (2015r.), oraz laureatki nagrody naukowej dr Bares Award za najlepszą pracę naukową z dziedziny gastroenterologii i hepatologii (2015r).

Zakres świadczeń:

  • Konsultacje hepatologiczne
  • Konsultacje gastroenterologiczne
  • USG jamy brzusznej
  • Badania elastograficzne wątroby

Nowości

Elastografia wątroby mętodą FIBROSCAN
Test oddechowy wodorowo – metanowy
Konsultacje Online
Zabieg Genesis - Sonomed Szczecin
Diagnostyka czerniaka - Sonomed Szczecin
Trichoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Laser Cutera Excel V+ - Sonomed Szczecin
Dermoskopia FotoFinder - Sonomed Szczecin
Calendar Umów wizytę